Kuigi on möödunud vaid loetud nädalad hetkest, mil Volvo teatas, et Polestarist luuakse eraldiseisev autobränd, liiguvad juba jutud Polestari tulevasest mudelirivistusest. 

Polestar hakkab tootma ainult elektrilisi autosid, kuid jäädes oma võidusõidujuurtele truuks, hakkavad need oleme kiired ja võimsad. Suure tõenäosusega ehitab Polestar oma masinad Volvo poolt kasutatavatele platvormidele, kuigi neile peaks jääma ka võimalus improviseerimiseks. Seda on ka vaja, kui esimese mudelina tahetakse müügile tuua 600-hobujõuline kupee. 

Polestar on brändina küll veel täiesti lapsekingades ning pole ju isegi teada, milliseks nende disain kujunema hakkab, kuid Volvo loodab, et senine edu Polestari "tuunitud" Volvode valdkonnas kandub edasi ka Polestarile kui eraldi brändile. Kui Polestari senise tegevuse põhjal võiks paralleele tõmmata näiteks BMW M osakonnaga, siis eraldiseisev Polestar hakkaks tulevikus meenutama pigem AMG-d. 

Kahtlemata ootavad neid ees suured katsumused, kuid mõne optimistlikuma allika sõnul võib esimest Polestari autot näha juba sel sügisel Frankfurdi autonäitusel. Kui nii läheb, saab ka kindlasti ka täpsemat aimu Polestari konkreetsematest mudelitest ning nende turule toomise ajakavast.