Volvo ametlik WTCC sarja tehasemeeskond Polestar Cyan Racing jäi möödunud aastal peale Nürburgringi etappi Saksamaale, et testida Volvo S60 Polestar autosid. Eesmärgiks oli lihtsalt auto käitumist õppida ning vaadata, kui kiireks on tänavakõlbulik masin võimalik saada. Tuleb välja, et üsna kiireks, sest Volvo S60 Polestar püstitas tookord isegi ametliku rajarekordi. 

Rootslased nagu nad on, ei pannud asja suure kella külge ja jätsid kogu info enda teada, püüdes selle abil nii oma sõiduautosid kui ka võidusõiduautosid optimeerida. Nüüd, peaaegu aasta hiljem, otsustas Volvo lõpuks oma saavutuse avalikustada, öeldes, et möödunud aastal läbis Volvo S60 Polestar Nürburgring Nordschleife 7 minuti, 51 sekundi ja 11 millisekundiga. Tollal oleks tegu olnud tehaseseades sedaanide kategoorias kiireima ringiajaga, kuigi võib arvata, et kiireima ringi välja võlumiseks Volvo insenserid autot siit-sealt ka putitasid. Kasvõi näiteks paremate rehvide ja kalibreeritud vedrustuse näol. 

Vahepeal on rekordi purustanud Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, siis Porsche Panamera Turbo ning seejärel uuesti Giulia Quadrifoglio, viimasel katsel juba uuema käigukastiga. Hetkel kehtiv rekord ongi 7 minuti ja 32 sekundiga Alfa Romeo käes.