Tesla valmistub tasapisi Model 3 suuremaks müügiks ning et inimesed Model S-i ja Model 3-e omavahel sassi ei ajaks, eemaldab Tesla müügist Model S-i seni kõige odavama variandi - Model S 75-e. 

Model S 75 puhul on tegu hetkel ainukese Teslaga, millel on vaid tagavedu. Kõik ülejäänud Tesla mudelid tulevad juba neliveoga. Kõige odavamaks Teslaks peaks sellega tõusma Model S 75D, muutes kõik Tesla senised mudelid neliveoliseks. 

Tesla on neliveoga tegelikult märkimisväärse arengu läbi teinud ning nende kahe mootoriga masinad on väikesest lisaraskusest hoolimata efektiivsemad ja suudavad kaugemale sõita. Samas tõstis teise mootori lisamine auto hinda umbes 5000 dollari võrra, mis on isegi Teslade juures juba märkimisväärne summa. 

Model 3 tuleb esialgu ainult tagaveolisena, kuid seda seetõttu, et Tesla tahab auto ehitamist alguses võimalikult lihtsana hoida ning samas ka hinda alla suruda. Samas on aga juba teada, et eeldatavalt millalgi järgmise aasta jooksul lisandub valikusse ka neliveoline Model 3. 

Hetkel saavad huvilised veel jätkata Model S 75 tellimist, kuid Tesla peaks juba lähiajal teatama täpsema kuupäeva, mil selle versiooni tootmine lõpetatakse.