Üheks Tesla tugevaks eeliseks teiste autotootjate ees on Tesla Supercharger kiirlaadimisjaamade võrgustik. Spetsiaale ühenduslüli tõttu saavad hetkel seal ennast laadida vaid Teslad, samas kui Teslad saavad adapterite abil ka teisi laadimispunkte kasutada. Sisuliselt tähendab see seda, et Tesladel ja ainult Tesladel on ligipääs maailma suurimale laadimispunktide võrgustikule. 

Tesla aga uurib võimalust anda oma Superchargerite võrgustik ka teiste autotootjate käsutusse. Tegelikult pole tegu isegi mingi eriti uue ideega, Tesla tegevjuht Elon Musk tõi selle idee esile juba 2015. aasta lõpus, kuigi tookord sellest asja ei saanud.  

Kõige uuema vihje Superchargerite jagamisele tegi Tesla tehnoloogiajuht JB Straubel, kes mainis Wisconsinis toimunud energeetikanäitusel, et Tesla uurib jätkuvalt Superchargerite jagamist. Koos uute kommentaaridega tekib üha enam tunne, et küsimus pole tingimata "kas", vaid "millal" seda lõpuks tehakse. 

Samas on Tesla juba teatanud soovist sel aastal laadimispunktide arvu kahekordistada. Juba praegu on teatud laadimispunktides järjekorrad ning kui Model 3 tootmine hea hooga pihta hakkab, tõuseb nõudlus Superchargerite järele kindlasti veelgi.