Tesla tegevjuht Elon Musk säutsus möödunud nädalal, et praegu tegeletakse kõikide Supercharger kiirlaadimisjaamade päikesepaneelide ja akublokkidega varustamisega. Millalgi tulevikus võiks aga peaaegu kõik Superchargerid tegutseda juba täiesti iseseisvalt, kusjuures suur osa neist tahetakse võrgust täiesti lahti harutada. 

Muski säuts muudab Tesla kiirlaadijate võrgustiku loomise veelgi ambitsioonikamaks. Veel käesoleva aasta alguses teatas Tesla, et plaanib Superchargerite arvu kahekordistada, ehk paari aasta pärast peaks maailma teedel olema juba umbes 10 000 Tesla kiirlaadimispunkti. 

Veel aprillikuus teatas Tesla, kes on nüüd ka päikesepaneelide tootja SolarCity omanik, et varustab osa Superchargeritest päikesepaneelide ja akudega, kuid nüüd teatas Musk, et enamik kiirlaadimisjaamu plaanitakse päikeseenergiale üle viia. 

Nõudlus Tesla Superchargerite võrgu järele peaks hakkama üha kiiremini kasvama. Kui Tesla suudab aasta teises pooles Model 3 tootmise nii käima lükata, nagu nad ideaalis soovivad, jõuab teedele juba lähiajal tohutu kogus autosid, mis samuti kiirlaadimisvõrgustikku kasutada soovivad.