Teisipäeva pärastlõunal toimus järjekordne Tesla aktsionäride koosolek, kus lisaks senise suuna jätkamisele avaldati ka mitmeid põnevaid detaile Tesla tulevikuambitsioonide kohta. 

Esimeseks neist võib nimetada meelitusfotot Tesla järgmisest autost - Model Y-st. Model Y saab olema Model X-i väiksem ja taskukohasem vend. Viimasel ajal on Tesla keskendunud peamiselt Model 3 tootmise käima lükkamisele ning Model Y on seetõttu veidi tahaplaanile jäänud, kuid kulisside taga käib töö edasi. Musk kinnitas veelkord, et Model Y ehitatakse täiesti uuele platvormile, millega tahetakse auto valmistamise protsessi revolutsiooniliselt uuendada. Eesmärgiks on tootmise hind alla tuua ning auto valmistamist senisest enam automatiseerima. 

Musk isegi tunnistas, et Model X-i juures tehti suur viga, kui see ehitati Model S-iga samale platvormile. Traditsiooniline tarkus väidab, et ühise platvormi kasutamine hoiab kulusid kokku, kuid Muski sõnul peab seetõttu tegema liialt palju kompromisse, mis teevad masina tootmise keerulisemaks ja kallimaks. 

Lisaks teatas Musk, et esimesed Model 3-d hakkavad olema väga lihtsad ning klientidel puudub suurem võimalus erinevate lisade valimiseks. Model 3 tootmine on Tesla jaoks kriitilise tähtsusega ning nad tahavad kogu protsessi ladusamaks muuta, kusjuures olulist rolli hakkab mängima võimalikult ühetaoliste autode valmistamine. Kui tootmine on sujuvalt käima saadud, lisandub ka suurem valik lisavarustust. 

Musk ei jätnud tähelepanuta ka Mobileye, mille riist- ja tarkvara kasutamise nad eelmisel aastal lõpetasid. Ta ütles, et praeguseks on Tesla enda valmistatud sensorid ja tarkvara jõudnud sisuliselt samale tasemele Mobileye tehnoloogiaga ning juba lähiajal peaks tarkvara areng veelgi kiirenema. 

Sellega tunnistas Musk, et Mobileye'ga koostöö lõpetamine oli Tesla jaoks tegelikult võrdlemisi suur tagasilöök. Praeguseks on nad isejuhtiva tehnoloogia osas jõudnud või jõudmas samale tasemele, kus nad tegelikult täpselt aasta tagasi olid. Oma süsteemi tööle saamine on neil võtnud planeeritust sisuliselt pool aastat kauem, kuid Tesla loodab nüüd uuesti suuri edusamme hakata tegema. 

Musk kinnitas taas, et Tesla reka esitlus toimub septembris ning kui kõik sujub, võiks nende raskeveokid turule jõuda juba 2019. aastal.