Adam Lashinsky kirjutab Uberi kohta uut raamatut "Wild Ride" ning kuigi see pole veel ametlikult müügile ilmunud, avaldatakse sealt juba eelnevalt mõned põnevamad seigad. 

Üheks selliseks on Uberi tegevjuhi Travis Kalanicku ja Tesla tegevjuhi Elon Muski telefonivestlus, kus räägiti just isesõitvate autode tulevikust. Tol oli Tesla küll juba turule toonud Autopiloti, kuid polnud veel esitlenud suuremat visiooni täiesti autonoomsete autode loomiseks. 

Igatahes käis Kalanick välja idee ühiselt isesõitvaid autode arendamise nimel töötama hakata. Kalanickul oli visioon, kus Uberi "taksod" sõidaksid ringi ilma juhtideta, alandades sellega veelgi antud tehnoloogia hinda. Musk oli sellele aga vastanud pika jutuga, kuidas isesõitev tehnoloogia on liiga toores ja valmib alles kauges tulevikus ning kuidas Uber peaks keskenduma on tänasele tegevusele. "See oli hetk, kus sain aru, et Tesla plaanib meiega võistelda," kommenteeris Kalanick telefonivestlust. 

Kõigest mõned päevad peale vestlust avalikustas Musk on suure visiooni, mis hõlmas endas ka autonoomsete autodega sõidujagamisteenuse pakkumist, kuigi seda võinuks inimestele pakkuda pigem Teslade omanikud mitte neid autosid omav eraldi ettevõte. 

Uber on endale partneriks võtnud aga Daimleri ja Volvo ning jätkab kõigest hoolimata aktiivset tööd autonoomsete autode arendamisel. Viimasel ajal on ettevõtet küll tabanud teatud probleemid, eelkõige seoses konkureeriva Waymo intellektuaalomandiga, kuid seni pole kohus Uberile veel väga suuri kaikaid kodaratesse loopinud.