Vastupidiselt paljudele konkurentidele on Subaru end seni elektriautodest veidi eemal hoidnud. Seda vähemalt avalikkusele näidatud mudelite osas, kuigi ettevõtte siseselt arendatakse ka seal aktiivselt uusi ja keskkonnasäästlikke tehnoloogiad. Bloombergi hinnangul investeerib Subaru oma autode arendamisse hetkel rekordiliselt suuri summasid. 

Üha karmimaks muutuvad keskkonnanõuded sunnivad nüüd aga ka Subaru elektriliste autode poole vaatama. Esimene Subaru pistikhübriid võiks valmida juba järgmisel aastal ning nende esimene täielikult elektri peal töötav masin 2021. aastaks. 

Subaru tegevjuhi Yasuyuki Yoshinaga sõnul ei vaja Jaapani autotootja elektriliste autode jaoks täiesti eraldi platvormi ning suudab edukalt uued detailid ka olemasolevatesse platvormidesse paigutada. Seetõttu on Subaru vaja leida vaid tarnijad elektrimootorite ja akude jaoks ning ülejäänud arendustöö saab edukalt lõpuni viia ettevõtte sees. Akude tarnija osas on isegi niiöelda finalistid välja valitud, kuid lõpliku otsuse Panasonicu või Samsungi vahel peab Yshinaga sõnul tegema umbes aasta jooksul. 

Kuulujuttude põhjal peaks Subaru esimesena elektrifitseerima Outbacki ja Foresteri, kuigi seda Yoshinaga veel kinnitada ei tahtnud.