Luksusautosid tootev Rolls-Royce leiab, et vahesammuna hübriidide arendamine pole mõistlik ning nad keskenduvad täielikult elektritehnoloogiate välja töötamisele.

 

Tootja tegevjuht Torsten Müller-Otvös ütles, et elektriülekanded on automaailma tulevik. Ta ütles, et nad ei tee kompromisse ning ei paku elektriautosid enne, kui tehnoloogia annab praegustele autodele midagi juurde, mitte ei võta ära. Ära võtmise alla võib silmas pidada sõiduulatuse vähenemist.

 

“Elektrifitseerimine on viis edasi minna. Vahepealseid samme nagu hübriidid meie jaoks ei ole,” rääkis ta Autocarile Goodwoodi näitusel. “Tuleb aega - keegi ei tea veel täpselt millal -, kui sisepõlemismootoreid enam ei ole. See võtab küll kaua aega, kuid nii läheb,” on Müller-Otvös kindel.

 

Tema sõnul jäetakse hübriidid vahele, sest rohelised autod ei ole nende jaoks tähtsad, küll aga uued tehnoloogiad ja trendid. “Meie ei paku revolutsioonilisi tehnoloogiaid, vaid ülimat luksust ning me ei tee kompromisse. Kliendid tahavad lõplikku toodet, mitte testida uut tüüpi tehnoloogiat,” rääkis tegevjuht.