City Motors osaleb Renault autovalikuga Tartu Motoshow´l - esitledes järgmisi Renault uudismudeleid - Alaskan, Renault Twingo GT ja Renault Koleos. Tartu Motoshow ajaks jõuab Eestisse esimene Renault Alaskan auto, mis alates laupäeva keskpäevast kõigile huvilistele tutvustamiseks Motoshow õuealal.


Esmakordselt 2016. aastal Kolumbias müügile jõudnud ja seejärel Ladina-Ameerika traditsioonidega pikapiturul edu saavutanud Renault Alaskan jõuab Euroopasse 2017. aasta septembris ning Eesti esmaesitlus leiab aset just käesoleva nädalavahetusel toimuval Tartu Motoshow`l.


Renault Alaskan on ühetonnise kandevõimega pikapi, mis läheneb segmendile täiesti uuel viisil ja mille disain toob pikapide maailma uut modernsust. Alaskan on ühtaegu tugev ja mugav, selle sõidumugavusse panustavad viiehoovaline tagavedrustus ja vastupidaval täisraamil kere. Sel on suurepärane maastikuvõimekus ja tänu 2,3-liitrisele Renault' dCi mootorile klassi parimal tasemel kütusekulu. Säärast sõidukitüüpi vajavad ärikasutajad, kuid Alaskan on ka väga hea vabaaja- ja igapäevaauto. Lisaks saab Renault pakkuda laia valikut teenuseid, ümberehitusvõimalusi ja varustust - et veelgi paremini kohandada sõidukeid klientide erinevatele nõudmistele.


Tartus tuleb esmaesitlusele Renault Twingo GT  ja Renault Koleos.  Tähele tasub panna, et Renault Twingo GT on eksklusiivselt Tartus ja autoga saab tutvuda ainult kolmel messipäeval.


Renault Twingo GT-s on ühendatud Renault' tagarattaveolise väikeauto väledus ja Renault Spordi ekspertteadmised suuremat sõidurõõmu pakkuvate autode tootmisest. Twingo 898 cm3 töömahuga TCe turbomootor on senisest võimsam: muudetud sisselaskesüsteem ja mootorijuhtimine tagavad maksimaalse võimsuse 110 hobujõudu ning pöördemomendi 170 Nm. 17-tolliste valuvelgede, külgmiste õhuvõtuavade, topelt-summutiotste ja oranži kerevärviga Twingo GT sportlikud ambitsioonid ja päritolu on äratuntavad esimesest pilgust. Twin'Run ideeautost inspireeritud Twingo III disainiga Twingo GT-l on erilised veljed, NACA lennundusest inspireeritud ja kuulsa Ameerika lennuki aerodünaamikat meenutavad triibud ning madaldatud vedrustuses.


Renault Koleos on kombinatsiooni jõulisest maastikuautost ja suurte sedaanide varustusest ja esinduslikkusest. KOLEOSe disainis on olemas kõik detailid ja omadused, mida selle segmendiga seostatakse.  ALL MODE 4x4-i tehnoloogia on oma võimekust tõestanud juba miljonitel Renault' liidu sõidukitel üle maailma. See nelikveosüsteem on eriti lihtne kasutada: armatuurlaual roolirattast vasakul pool asub lüliti, millega saab valida 2WD (esivedu) ja 4WD AUTO režiimi vahel.


Renault Espace võlub jõulise disaini, kvaliteedi ning salongi uuele tasemele viidud universaalsusega.  Espace'i à la carte kogemust juhib uus Renault Multi-Sense süsteem, mille ülesanne on kontrollida auto eri tehnoloogiate tööd. Mootorit, käigukasti, vedrustust, mugavus- ja meeleoluseadeid (valgustus, näidikud, masseerivad istmed) koordineeritakse väga täpselt vastavalt juhi soovidele. Viis spetsiaalset sõidurežiimi jätavad mulje, et Espace'i on ühendatud mitu erinevat sõidukit, Multi-Sense'i keskmes asub 4Control süsteem (nelja ratta juhtimine). Espace'i roolis saavutab sõidunauding uue dimensiooni.


Motoshow proovisõidu alal saab testida Renault Koleost, Renault Talismani, Renault Grand Scenic'i, Renault Megane Grandtouri ja Renault Kadjarit.


Motoshow tänavune eriprojekt on Tokyo Night - Aasia sportautode hall, kus väljas on 16 Jaapani autot aastatest 1980-2017. Lisaks GAZ veoautode retroala, NATO lahingugrupi tehnika näitus ja ECC Tuning Show.


Tänavune 22.-24. september toimuv Motoshow on järjekorras 22.