Kui jätta välja kõige eksklusiivsemad autotootjad, püüab enamik brände jätta endast mulje, justkui kasutataks autode valmistamisel ohtralt roboteid ja masinaid. See on osa turunduskampaaniast, mille abil tahetakse luua muljet, justkui kasutataks autotootmisel kõige arenenumat tehnoloogiat ning see tähendab ilmselgelt, et ka nende toodang on tehnoloogiliselt uuendusmeelne ja kvaliteetne. 

Porsche samas ei häbene üldse, et nende autosid suures osas käsitsi kokku monteeritakse. See ei tohiks ehk ka tulla liiga suure üllatusena, sest antud videos figureerivaid Porsche 911 Turbo S Exclusive Series mudeleid valmistataksegi kokku vaid 500 tükki. Võrreldes tavalise 911 Turbo S-iga on veidi muutunud küll vaid kerepaneelid ning ka mootorist on paar lisahobujõudu välja pigistatud, kuid erinevate detailide autoks komplekteerimine käib sellest hoolimata inimeste valvsa pilgu all. 

Mõnevõrra üllatuslikult on tegu rahustava videoga. Hea on vaadata, kuid oma tööd oskavad inimesed jupp jupi haaval ühte põnevat Porschet kokku monteerivad.