Laupäeval ja pühapäeval Pärnu külje all Audrus toimuval Suurel Võidusõidul on üheks klassiks nii Põhja-Euroopa meistrivõistluste kui Soome meistrivõistluste arvestuses Porsche GT3 Cup Challenge. Kokku tuleb rajale üle 10 Porsche ja kodusel rajal asub Soome sõitjatele vastu Raimo Kulli, kes selles sarjas teeb tänavu esimese stardi.
 
Möödunud aastal osales ta samas sarjas. Viie etapi kümnest sõidust võitis ta pooled ja oli kahes sõidus poodiumil. Kuna ta pidi ühe etapi vahele jätma, võis ta ennast tunda kui sarja kiireim sõitja, kuid punktitabelis oli ta hooaja lõppedes Emil Westmani järel teine. Tänavu on Kulli sõitnud Balti kestvussõidu meistrivõistlustel EST1Racing meeskonnaga ja peale kahte etappi ollakse seal teisel kohal.
 
"Vaatamata sellele, et me sarjas ei osale, ei saanud kodusest suurvõistlusest kuidagi eemale jääda. Usun, et tuleb lõbus nädalavahetus ja rahval on mida rajal ja ka raja ääres vaadata. Ma pole Soome sarja sellel aastal väga tähelepanelikult jälginud, kuid usun, et seal kiireid sõitjaid ja saame pakkuda pingelist võidusõitu. Loomulikult tahan kodurajal võita, see on eesmärk," rääkis Raimo Kulli.
 
Suur Võidusõit, mis sõidetakse suuremalt jaolt 1.-2. juulil Audrus on Põhja-Euroopa, Soome ja Eesti meistrivõistluste etapp. Reedel, 30. juunil on kavas juba vabatreeningud ja kvalifikatsioonid ning esimene võistlussõit klassile HRX V8 Thunder Race. Laupäeval algab päev esimese stardiga kell 9.00, kui rajale lähevad Põhja-Euroopa meistrisarja punkte püüdvad F4 klassi noored vormelipiloodid. Kell 11.45 on võistluse pidulik avamine ja kell 12.00 jätkuvad võistlussõidud. Pühapäeval algavad võistlussõidud kell 10.00.