Renault e.dams meeskonnal on hea meel teatada, et edukas partnerlus Sébastien Buemi ja Nicolas Prost'iga jätkub 2019. aastani.

Renault e.dams on silmapaistva duo abil võitnud 11 võidusõitu. Lisaks on saavutatud kaks järjestikust meeskondlikku tiitlit. Sébastien Buemi lõpetas 2016. aastal juhtide arvestuse esikohaga.

Hetkearvestuses juhib Renault e.dams kaheksast sõidust saadud kuue suurepärase võiduga meeskondlikku pingerida 229 punktiga. Sébastien Buemi on juhtide arvestuses kindlal esikohal, Nicolas Prost hoiab neljandat kohta.

Meeskonna kaasomanik Alain Prost kommenteeris Berliini ePrix' etapi eelõhtul: "Meil on kaks tugevat vormelisõitjat, kes on senini osutunud väga edukateks. Seetõttu on meie jaoks väga tähtis säilitada meeskonnasisene stabiilsus, sest tegeleme juba viienda hooaja masina väljatöötamisega. Sébi ja Nico vaheline harmoonia nii isiklikes suhetes kui tehnilisel tasandil on samuti hea edunäitaja, mida otsuse tegemisel arvestasime. Kõik see koos aitab meeskonnal saavutada häid tulemusi ja meie jaoks oli selge, et soovime jätkata samal teel. Mul on ka hea meel, et Renault' toetab seda otsust täielikult."

Meeskonna kaasomanik Jean-Paul Driot lisas: "Olen nende kahe sõitjaga partnerluse uuendamisega väga rahul. Neist on Renault e.dams'i meeskonnale olnud FIA Vormel E sarja kahel esimesel hooajal palju abi meeskondliku tiitli võitmisel. Vormelijuhtide ja meeskonnaliikmete hea suhe on aidanud meeskonnal maksimaalselt hästi esineda."

Sébastien Buemi - #9: "Mul on seikluse jätkumise üle väga hea meel. Meeskond on teinud uskumatult head tööd ja mul on olnud parim auto rajal. Ma ei oska midagi rohkemat tahta. Ootan juba uusi võitlusi ja meeskonnale uute võitude toomist!"

Nicolas Prost - #8: "Olen loomulikult väga õnnelik, et saan järgmised kaks aastat jätkata Renault e.dams'is. Enamik meeskonnaliikmetest on siin töötanud juba alates esimestest 2014. aastal Doningtonis läbitud katsesõitudest. Tunneme üksteist hästi ja saame omavahel suurepäraselt läbi. Jätkame kõva tööd, et käesoleval, kolmandal hooajal hästi lõpetada, ning valmistume neljandal ja viiendal hooajal saavutama veelgi paremaid tulemusi. Tase aina tõuseb ning me soovime jääda parimaks."

Cyril Abiteboul, Renault Sport Racingu tegevjuht: "Mul on hea meel meie kahe sõitja lepingute pikendamise üle, kes tõid meile kahel esimesel hooajal palju edu. Edust rääkides oleme kindlad, et suudame taas võita mõlemad tiitlid. Meeskonnasisene stabiilsus on heade tulemuste saavutamiseks ülimalt vajalik element ning lepingute pikendamine näitab, et jätkame samal suunal."