Sel hooajal M-Sporti meeskonnaga liitunud autoralli valitsev maailmameister Sebastien Ogier tegi eilsel testisõidul avarii, mis lõhkus Ford Fiesta vasaku tagumise ratta ja vedrustuse.

Meeskonna bossi Malcolm Wilsoni sõnul olid kahjud siiski minimaalsed ega raisanud väärt testiaega kuigi palju. "Me oleme testiga rahul," sõnas Wilson väljaandele Autosport. "Saime Sebilt ja Julienilt väga head tagasisidet ja nad tõestasid oma väärtust meeskonnale."

"Kaotasime väikese tagasilöögiga mõne tunni," tunnistas Wilson. "Aga poisid said masina taas rajale ning Sebastien viis testipäeva lõpuni. Ideaalmaailmas oleksime soovinud, et ta oleks saanus asfaldil rohkem treenida, aga nii need asjad juba on."

 

"Meil oli ühest-kahest asjast juttu, aga muidu on kõik hästi," jätkas Wilson. "Eile oli ta terve päeva masinas ja sõitis maha mõned head miilid. Ta sai Fiestaga kõvasti kogemusi nagu ka jaanuari alguses Rootsis."

Täna ja homme harjutab sama masinaga M-Sporti teine piloot Ott Tänak. Reedel kruvitakse aga Michelini rehvide asemele DMACK-i toodang ja autosse istub kolmas piloot Elfyn Evans.

Autoralli MM-hooaja esimene etapp ehk Monte Carlo ralli peetakse 20.-22. jaanuaril, kui 17 katseta läbitakse kokku üle 380 kilomeetri.