Mercedes-Benz G-klassi masinad on küll vinged ja vahvad, kuid samas on nad ka äärmiselt kallid ja võibolla mitte nii praktilised nagu mitmed teised mudelid. See tähendab paraku, et ka nende müügimahud pole ülisuured olnud. 

Mercedesel läks selleks aega 38 aastat, kuid nüüd on autotootja ametlikult valmistanud kokku rohkem kui 300 000 G-klassi masinat. Juubelimudeliks sai G500, mille kujundamisele aitasid kaasa ka G-klassi ametlikul Facebooki lehel olevad pool miljonit fänni. Kamba peale otsustati auto värvida siniseks, samuti valiti autole Off-Road Package, mis annab mustad, 16-tollised veljed, katuseraami ja ohtralt muid maastikusõiduks mõeldud detaile. 

Salongist hetkel veel fotod puuduvad, kuid Mercedese lubas, et auto sisustatakse seest ainulaadse kombinatsiooniga, kus jääb domineerima must nahk, millele lisavad kontrasti valge niidiga õmblused. Loomulikult paigutatakse strateegilistesse kohtadesse ka juubeliautot tähistavad väikese kirjakesed. 

Mercedes plaanib juubelimudelit järgmiste kuude jooksul igal pool sotsiaalmeedias reklaamida. Mis saab autost aga peale reklaamikampaania lõppu, pole hetkel veel teada.