Tundub, et üha enam autotootjaid tahab endale mõnda mudelit, mida võiks Bugatti Chironiga võrrelda. Näiteks Aston Martin ja Red Bull töötavad ühiselt hüperauto Aston Martin Valkyrie kallal, mis peaks Silverstone'i ringraja läbima kiiremini kui F1 auto. Nüüd on võidujooksu lisandunud ka Mercedes-AMG, kes teatas, et töötab hüperauto kallal, mis peaks olema kiirem kui juba mainitud Bugatti Chiron. Ettevõtmine kannab hetkel nnime Porject One ning masina esitlus võib toimuda juba sügisel Frankfurdi autonäitusel. 

Mercedes-AMG Project One saab endale 1,6-liitrise V6 mootori. Siinkohal ei tohiks ennast aga petta lasta, sest antud kasutatav mootor pärineb suuresti Mercedese F1 meeskonnas kasutatavalt masinalt, kuigi vastupidavuse suurendamiseks on seda mõnevõrra tuunitud. Täpseid andmeid pole teada ning on igati võimalik, et F1 rangetest reeglitest loobudes on sealt veelgi rohkem võimsust välja võlutud. Teada aga on, et mootor suudab töötada kuni pööretel 11 000 rpm, mis aga tähendas, et Mercedes-AMG peab autos kasutama spetsiaalset käigukasti. 

Sisepõlemismootori energia kantakse tagumistele ratastele ning sinna tuleb F1-le sarnaselt appi ka üks elektrimootor. Lisaks paigutataks kaks elektrimootorit esirataste juurde, andes ka sinna lisavurtsu juurde. Autol saab olema ka väike akublokk, mille abil saab ainult elektrienergiat kasutades umbes 30 km kaugusele sõita. 

Auto koguvõimsus jääb küll alla Chironi 1500 hobujõule ning pigem jääb see kuskil 1000 hobujõu kanti, kuid Project One tuleb kõigi eelduste kohaselt kergem ning Mercedes-AMG usub, et see suudab Chironiga korralikult konkureerida. Juba on teada ka, et antud masinaid plaanitakse valmistada kokku 275 tükki.