McLaren valmistab kulisside taga ette uut Ultimate Series hüperautot, mis peaks olema isegi kiirem kui nende senine lipulaev P1. Autocari andmetel saab uue masina nimeks P15 ning see on kõige ehedam võidusõidupill, ehk autosse paigutatakse vaid see, mis on ringraja kiireks läbimiseks vajalik. 

Väidetavalt peaks uus McLaren kaaluma kõigest 1315 kg, samas kui võimsust võiks masinal olla koguni 800 hobujõudu. Jõuallikas peaks olema McLarenis juba praegu kasutusel olev kahe turboga 3,8-liitrine V8, mis on senisest veelgi võimsamaks ja efektiivsemaks tuunitud. Hetkel pole teada, millised plaanid on McLarenil auto elektrifitseerimisega. McLareni tulevikuvisioon näeb ette kõikidest mudelitest vähemalt mingil määral elektrifitseeritud versioone, samas P15 kaal viitab puhtale sisepõlemismootoriga autole. 

2014. aastal ringlesid tegelikult sarnased kuuldused, mida McLaren tegelikult ka kinnitas. Tollal arvati muidugi, et P15 jääb McLareni lipulaeva P1 ja kiireima Super Series mudeli 720S-i vahele. Siin võib aga tekkida küsimus, mida üldse niiöelda lipulaevaks nimetada. Võib olla, et askeetlik, kuid puhtale kiirusele keskendunud P15 hinnatakse lõppude lõpuks veidi odavamalt kui kõrgtehnoloogilist P1.