Kuigi McLareni nimi on automaailmas igati pika ja uhke ajalooga, siis tänasel kujul autotootmisega alustati tegelikult alles 2011. aastal. Kui McLareni F1 meeskond on sel perioodil teatavatesse raskustesse sattunud, siis autotootmine edeneb aga suurepäraselt ning näitab aasta-aastalt kasvunumbreid. 

Kui 2015. aastal müüs McLaren kokku 1654 autot, siis eelmisel aastal anti klientidele üle juba 3286 autot. Tegu on müüginumbrite peaaegu kahekordse kasvuga. Lisaks on McLarenil ka tulevik kindlustatud, näiteks ainuüks 720S-i on endale ette tellinud koguni 1500 inimest. 

McLareni populaarseimateks mudeliteks on oodatavalt kõige odavamad Sport Series autod, näiteks 540C, 570S ja 570GT. Neid müüdi eelmisel aastal kokku veidi üle 2000. Kallima ja kiirema Super Series mudelite arvele läks 1255 autot. 

McLaren on sellega nüüd neljandat aastat järjest kerges kasumis püsinud, kusjuures pidevalt investeeritakse ka tootmisvõimekuse kasvatamisse. Ferrari tootmismahtudeni jõudmiseks läheb McLarenil tõenäoliselt veel veidi aega, kuid igal juhul on McLaren vägagi edukalt eksklusiivsete sportautode turule sisenenud.