Mercedes-Benzi disainijuht Gordon Wagner teatas, et Maybach näitab veel sel kuul Pebble Beach Concours d'Elegance'il üht seni saladuses hoitud üllatust. 

Wagner postitas Instagrami video, kus räägib koos meeskonnaga põgusalt uuest autost, mis väidetavalt saab väga ilus olema. Videos ei näidata küll valmis mudelit, kuid laual olevate skitside abil on näha, et see üllatus on laenanud mitmeid detaile 2015. aasta Concept IAA ja 2016. aasta Maybach 6 ideeautodelt. 

Brittide Autocari andmetel on tegu Maybach 6 ideeauto kabriolettversiooniga, mis peaks tulevikus hakkama võistlema Rolls Royce Wraithi katuseta versiooniga. Kuigi Maybach 6 on iseenesest ideeauto, peaks see lähiaastatel ka tootmisse jõudma, seda kusjuures võimsa V12 mootoriga. Selles kontekstis oleks loogiline, et luksuslikule masinale lisanduks ka kabriolettversioon. 

Pebble Beach Concours d'Elegance algab 17. augustil. Võib oodata, et järgneva pooleteise nädala jooksul tiksub üllatusmasina kohta veel informatsiooni, et siis näitusel autot täielikult esitleda.