Paar päeva tagasi kirjutasime, et Land Rover ei soovi ehitada seitsmekohalist Range Roverit, sest siis muutub kliendil keerulisemaks otsustada Discovery ja Range Roveri vahel. Tootja peadisainer ei ole aga vastu mõttele suurendada Discovery variantide arvu.

 

Hetkel pakub Suurbritannia tootja seitset maasturit, kuid disainipealik Gerry McGovern näeb ruumi rohkemaks. Ta vihjas Automotive News’ile, et neil oleks tarvis Bentley Bentayga rivaali ning miks ka mitte rohkem Discovery mudeleid.

 

“Meiesugune bränd saab end laiaks venitada. Mina toetaksin mõttekäiku, et kui meil on kaks täiesti sama suurt Range Roverit, aga kui nende iseloomuomadused ja funktsionaalsused erinevad, siis nad kutsuvad ligi eri tüüpe kliente,” ütles McGovern portaalile.

 

Praegu pakutakse kahte Discoveryt, baasmudelit ja odavamat Sporti. “On palju võimalusi,” rääkis ta Discovery rivi täiendamisest, kuid ei soovinud täpsemaks minna.

 

Niipea pole uusi Discovery mudeleid oodata, sest enne peab Land Roveri sees selgeks rääkima, millest autot üldse soovitakse pakkuda.