Land Rover plaanib pärast väikest vaheaega juba järgmisel aastal uue Defenderi müügiga alustada. Tootja disainijuhi Gerry McGoverni sõnul püütakse uue mudeliga jätta midagi alles nii traditsioonide austajatele kui tuua sisse ka modernsemaid elemente, lootes samas, et ka uue Defenderi ümber tekib sama suur austajate ring nagu vana mudeli puhulgi. 

Land Rover Defender on üks autotööstuse suurtest ikoonidest, püsides tootmises üle 60 aasta ning luues endale peaaegu igavesti kestva masina maine. Möödunud aastal auto tootmine aga peatati, kuna ajale jalgu jäänud disain ei vastanud enam tänapäevastele nõuetele ning ka müügimahud kippusid kokku kuivama. Kui pikka aega ringlesid jutud, nagu sellega Defenderi tootmine lõppekski, siis lõpuks otsustas Land Rover fännide tungival nõudmisel masinast siiski uue versiooni ehitada. 

Uue Defenderi täpset esitlemiskuupäeva pole McGoverni sõnul veel paika pandud, kuid see peaks toimuma juba järgmisel aastal ning auto peaks müüki minema järgmise aasta lõpus või 2019. aasta alguses. 

Kuigi uus Defender tuleb uue, tänapäevasema ja rohkemaid inimesi võluva disainiga, püütakse ka seal alles jätta mõned klassikalised Defenderi jooned. Samas rõhutas McGovern, et uus Defender tuleb vähemasti sama sitke ja vastupidav nagu enne.