Ferrari tüürivad inimesed ei suuda ära otsustada, kas ehitada nii-öelda uus Dino mudel või mitte. Üks põhjus, miks autot ei taheta arendata, on kartus, et Ferrari bränd muutub lahjemaks.

 

Tegevjuht Sergio Marchionne ütles, et idee Dino tagasi tuua on liikunud eri kabinettide vahel pikka aega, kuid lõpliku otsuse tegemiseks tuleb paljusid asju arvesse võtta. Margi juht kardab, et autol võib olla Ferrarile negatiivne mõju.

 

Ta muretseb, et California T mudelist odavam mudel vähendab Ferrari eksklusiivsust. Marchionne lisas, et odavam mudel aga ei pruugi meelitada nooremaid ostjaid ligi. Näiteks Aasias on neil juba märkimisväärselt “noored” kliendid. Tegevjuht leiab, et uued kliendid tulevad, kui töötada hoopis Ferraride võimekuse, mootori heli ja stiili kallal. Odav hinnasilt ei pruugi üldsegi lahendus olla.

 

Sellal Marchionne ei usu Dino tagasi toomise suurde mõjusse, on Ferraris inimesi, kes näevad sellisel taskukohasel mudelil just suurt mõju. Dino-sarnase auto eeldatavaks hinnaks Itaalias saaks 150 000 eurot ehk superauto oleks praegusest odavaimast California T-st 20% soodsam.

 

Lõplik otsus odavama auto ehk Dino tuleku kohta langetakse tuleva aasta esimestel kuudel. Siis selgub, kas mudel on viie aasta plaanis või ei.