Mõned asjad ei lähe lihtsalt Ferrari DNA-ga kokku. Näiteks roosat värvi autod ning linnamaasturid. Vähemalt seni on Ferrari tähtsamad tegelased niimoodi väitnud. Nüüd, kus konkurendid Aston Martin, Lamborghini ja Porsche endale kõik sportlikku linnamaasturit plaanivad, on ka Ferrarist tulnud signaale, et ehk plaanivad nemadki üha suuremat populaarsust koguvasse segmenti siseneda. 

Brittide Car Magazine andmetel on Ferrari ehitamas crossoverit, mis hetkel kannab koodnime F16X. Neil on isegi olemas mingi visioon, milline F16X välja võiks näha, kuid isegi kui nad on mingile siseinfole ligi pääsenud, siis praeguses etapis võib kõik veel muutuda. 

Car Magazine'i andmete kohaselt hakatakse Ferrari crossoverit valmistama GTC4 Lusso kõrval. Auto peaks tulema alumiiniumist raamiga, selle peaks puuduma B-piilar ning tagumised uksed võiksid avaneda eestpoolt. Neljarattalise masina kapotil alla paigutatakse väidetavalt bensiini põletav V8, millel võib olla ka hübriidversioon. 

Ferrari crossover peaks väidetavalt saabuma 2021. aastal ning selle hind võiks alata umbes 300 000 eurost. Sinna on aga veel neli aastat aega ning enne ametlikku kinnitust ei tasu liialt palju loota. Samas on hinda vaadates mõistetav, miks Ferrari sellisest masinast huvituda võiks.