FCA teatas, et sulgeb peale viimaste Dodge Viperite tootmist selleks kasutatava Detroidis asuva tehase lõplikult ning sellega saab vähemalt esialgu otsa ka Dodge Viperite valmistamine. FCA teatas juba 2015. aastal, et Dodge Viperi tootmine lõpetatakse, kuid viimase hetke entusiastid tegid veel veebruaris tellimusi, mille täitmisega plaanitakse ühele poole jõuda augusti lõpuks. Peale seda teha ka suletakse ning seal töötavad 87 inimest viiakse üle ümberkaudsetesse tootmishoonetesse. 

Kuigi Dodge Viper on paljuski ikooniline mudel, on see tänapäeval kaotanud osa tähtsusest ning majanduslikust mõistlikusest. Viperi valmistamine oli FCA jaoks lihtsalt liiga kallis. Tegu oli nii unikaalse mudeliga, et Viperi juures ei saanud kasutada ühtegi FCA olemasolevat kerearhitektuuri ning väikese tootmismahu juures ei suudetud mudelit enam kasumlikuna hoida. 

Dodge Viperi valmistamine algas 1991. aastal ning 26 aasta jooksul jõuti valmistada vähem kui 30 000 mudelit. Väikesest tootmismahust hoolimata on Viper aga leidnud tee popkultuuri ja paljude inimeste unistustesse. Praktiline elu seda aga ei toetanud ning auto jäi alati väikese seltskonna nišimasinaks.