See käis nüüd küll kähku. BMW näitas kõigest eelmisel nädalal 8. seeria kupee prototüüpi, nüüd aga teatati, et masinast valmib ka M-versioon.

BMW M-osakond avalikustas napilt enne nädalavahetusel toimunud Nürburgringi 24h sõitu esimesi maskeeritud fotosid tulevasest M8-st. Samuti teatas BMW, et M8 arendamine on käinud juba aastaid, mis tähendab, et ka niiöelda tavalise 8. seeria mudeli kallal on töötatud juba väga pikka aega. 

BMW M-osakonna presidendi sõnul käis mõlema mudeli disainiprotsess paralleelselt. M-osakond on auto arenduses otseselt osalenud ning kui M8 saab suurema fookuse ringrajal kiiremaks sõitmiseks, on selle protsessi käigus parandatud ka 8. seeria sõiduomadusi. 

Tehniliste andmete osas ollakse hetkel veel kidakeelsed. Tõenäoliselt ei paigutata masinasse V12 mootorit, kuna see võiks rikkuda auto kaalujaotuse. Kõige tõenäolisemalt saab masin endale M5-l kasutatava 4,4-liitrise kahe turboga V8, mis tuunitakse M8 jaoks võibolla veelgi võimekamaks. 

BMW M8 saab olema üks tõeliselt kallis BMW. BMW püüab mudelist teha oma uue lipulaeva, paigutades selle kuskile 760Li kõige Rolls Royce Wraithi vahele. Sellega peaks M8 konkurentsi pakkuma Mercedes-AMG S63 Coupe'ile ning Bentley Continental GT-le. Mõned kliendid loodetakse üle lüüa ka Aston Martinilt, Porschelt ning isegi Ferrarilt.