Kogu Hiina autotööstus on hetkel tegemas läbi suurt arenguhüpet. Veel kümme aastat tagasi vaadati sealsetele autodele kui kehva kvaliteediga odavatele masinatele, mis kõlbavad sõita vaid vaestes arenguriikides. Tänaseks on Hiina autode kvaliteet märkimisväärselt paranenud ning mitmed tootjad uurivad, kuidas laieneda ka Lääneriikidesse. Hiina riigi omanduses olev autotootja Chery toob selleks Frankfurdi autonäitusele oma uue crossoveri, mida sinnamaani võimalikult suure saladuskatte all hoitakse. 

Huvi tekitamiseks avaldas Chery aga kolm meelitusfotot, mis näitavad ära auto üldise kuju ning annavad ülevaate ka auto keskkonsoolist. Kuigi väga head ülevaadet ei saa, tundub näiteks esiots olevat üsna julge disainiga, samas kui küljeltvaates hakkavad silma tugevad jooned, mis peaksid masina teistest samasugustest selgelt eristama. 

Chery lähemateks ülesanneteks on nüüd Euroopas edasimüüjate võrgustiku rajamine. Kuigi Chery tegutseb juba praegu enam lisaks Hiinale ka mitmetest teistes riikides, pole nad Euroopasse ja Põhja-Ameerikasse veel jõudnud. Nüüd on see muutumas. Eks näis, kas ka Euroopa kliendid Hiina autode vastu huvi tunnevad.