Californias tegutsetavate autotootjate kaadrivoolavus on päris suur ning teinekord tehakse mõne inimese lahkumisest suurem skandaal, kui asi tegelikult väärt. Maailma tipptasemel töötajad ei lähe aga vaid konkurentide juurde, vaid proovivad mõnikord ka oma täiesti uue ettevõtte asutada. Mitmed endised autotööstuse tipud, kes on töötanud Teslas, Volkswagenis, Fordis, Mazdas, General Motorsis ning Faraday Future'is avaldasid täna oma esimese visiooni uuest elektrilisest kaubikust, mis võiks nende sõnul niiöelda viimase kilomeetri transporti revolutsioneerida. 

Chanje V8070 on elektriline kaubik, mis suudab peale võtta kuni 2,7-tonnise koorma. Kaubikul hakkab esialgsete plaanide kohaselt olema 70 kWh akublokk, mis võimaldab sõita umbes 160 km kaugusele. Sellest peaks piisama tavalise sellise kaubiku päevateekonna läbimiseks. 

Chanje rõhub paljuski elektriauto lihtsusele. Allpool olevas videos rõhutatakse salongi lihtsusele, seal domineerib üha suuremat populaarsust koguv puutetundlik ekraan. Elektriauto puhul on aga ka jõuallika osas teatavasti tavalisest vähem liikuvaid ja kuluvaid osi, mis eriti tarbeautode puhul ettevõtetele kindlasti väga meelepärane on. 

Pärast esimese kaubiku turule toomist tahab Chanje valikusse lisada ka suurema kaubiku/veoauto ning erineva suurusega busse.