Kuigi ühtegi ametlikku kinnitust veel ei ole, on hakanud liiklema jutud, nagu oleks Uber ja Waymo jõudmas kohtuvälisele kokkuleppele Waymost väidetavalt varastatud intellektuaalomandi kasutamise üle. Üks Uberi investor rääkis Bloombergile, et Uber otsib Waymo kaebuse osas kohtuvälist lahendit ning on optimistlik, et kokkuleppele jõutakse enne oktoobris algavat kohtuprotsessi. 

Uber on vahepeal üritanud kogu protsessiga viivitada ning seda edasi lükata, kuid kohtunik William Alsup on igasugused venitustaktikad üsna kindlalt maha surunud, ärgitades osapoole kõikide asjadega oktoobriks ühele poole saamast. 

Endine Google'i/Waymo insener Anthony Levandowsky, keda Waymo intellektuaalomandi varastamises ka süüdistatakse, keeldub jätkuvalt tunnistusi andmast. 

Waymo pole hetkel nende LIDARi tehnoloogia väärtuse osas ühtegi numbrit avalikult välja käinud. Samal ajal jätkavad mõlemad ettevõtted antud tehnoloogia kasutamist. Võib eeldada, et igasugune kokkulepe hõlmaks endas nii Uberi poolset rahalist maksed Waymole kui ka kohustust lõpetada Waymos välja arendatud sensorite kasutamine.