Kuigi Faraday Future püüab vähemalt juttude järgi kuidagi veel elus püsida, tuleb üha uusi signaale ettevõtte üha mustemast tulevikust. Eelmisel nädalal selgus, et Faraday Future'i esialgse investori LeEco majanduslik olukord on varasemast tunduvalt kehvem, nüüd teatas Las Vegase kohalik väljaanne, et Faraday Future on loobunud plaanitud tehase rajamisest. 

Mäletatavasti pidi FF esialgsete plaanide kohaselt ehitama Las Vegase lähistele suure, miljard dollarit maksva tehase. Siis lõppes aga raha. Seejärel taheti ehitada samasse kohta tehas, kuid umbes kolmandiku võrra väiksema, hoides sellega suure osa raha kokku. Nüüd tundub, et ka sellest plaanist on loobutud ning tahetakse osta hoopis mõni olemasolev hoone, kus siis autosid valmistama hakata. 

Väikese lootusekiirena ütles Faraday Future, et tegelikult on neil enamus autode tootmiseks vajalikust tehnikast olemas, vaja on lihtsalt kohta, kuhu see paigutada. Siit võiks välja lugeda, et sobiva koha leidmisel alustatakse ka FF91 tootmisega, kuigi hinge ei tasu selle ootuses vast kinni hoida.