Hiina autotootja Geely on viimasel ajal mitmeid huvitavaid ettevõtteid ostnud. Majanduskriisi järgselt osteti Volvo, hiljuti teatati Protoni ja Lotuse ostust. Nüüd lähenetakse inimeste transpordile veelgi loomingulisemalt. Nimelt omandas Geely ühe kõige paljulubavama lendavate autode kallal tegutseva ettevõtte - Terrafugia. 

Üldjuhul vaevavad uusi ja väikesi ettevõtteid alati rahaprobleemid, kuid Geely suurte kukrute avanedes võib saab Terrafugia oma maailma muutva tehnoloogia kallal kiiremini ja efektiivsemalt tegutseda. 

Terrafugia üheks tugevuseks on nende täiesti töötav ja lendav prototüüp. Terrafugia Transition suudab lennata 640 km kaugusele ning lennukiiruseks lubatakse 160 km/h. Lisaks sõiduulatusele ja kiirusele tuleb Terrafugia ka koos võimeka tarkvaraga, mis ei lase teinekord ehk veidi rumalatel inimestel kogemata suure hooga vastu maad põrutada. 

Terrafugiasse usub ka USA lennuamet FAA, mis andis Transitionile loa lennata. See tähendab, et Terrafugia saab ja tohib ka reaalselt ehitada väikese auto, mis vajadusel ka lendu tõusta suudab. 

Tundub, et ka Geely hindab Terrafugia juba tehtud tööd ning nende rohkeid edusamme. Jääb vaid loota, et Geely abiga saab lendav auto lõpuks ka tõelisuseks, kuigi linnade kohal lendavad müramasinad tekitaksid paljudes elanikes kindlasti ohtralt negatiivseid reaktsioone.