Autodetailide valmistaja Continental töötas välja uudse helisüsteemi, mis võib autos muusika tarbimist kardinaalselt muuta. Kui tänapäeva helisüsteemid nõuavad parema kvaliteedi tagamiseks rohkelt kvaliteetseid kõlareid, siis Continental tahab erinevad paneelid heli tootma panna. 

Klassikaliste kõlarite suureks probleemiks on see, et hea kvaliteedi tagamiseks on neid autosse vaja paigutada palju, mis lisab aga kaalu ning muudab kogu masina ehituse keerulisemaks. Continentali insenerid aga avastasid, et autode teatud detailid suudavad väga kvaliteetset heli tekitada. Näiteks A-piilarid sobivad kõrgemate toonide tekitamiseks, uste abil saab keskmise sagedusega helilaineid tekitada ning bassihääle jaoks on võimalik kasutada näiteks katust.

Continentali sõnul suudab nende süsteem pakkuda kvaliteetset ja igale poole levivat heli, mida võib võrrelda parimate klassikaliste helisüsteemidega. Kvaliteedist olulisemaks võib aga osutuda pakendamine. Continentali väitel kaalub kogu Ac2ated süsteem vaid 1 kg, hoides sellega kokku kuni 10 kg. Kõige suurem võit tuleb aga ruumi arvelt, ehk disainerid ei pea enam arvestama võrdlemisi suurte kõlarite paigutuse ja peitmisega. 

Hetkel pole teada veel ühtegi niiöelda tavaautot, kus Continentali Ac2ated helisüsteem kasutusel oleks. Samas on sarnase lahendusega eksperimenteerinud Honda ning kui Continentali väited tõele vastavad, võivad autodes kõlarid tasapisi kaduma hakata.