Kuigi autode eriversioonid, eriti pikapite puhul, on USA-s üsna populaarsed, on FCA siiski üks vähestest, kes teeb aktiivselt eriversioonidest eriversioone. Aga teinekord jõuabki just nii kõige põnevamate ja omapärasemate masinateni. 

Ram esitles oma pikapitele uut Limited Tungsten Editionit. Tegu on kõrgeimale Limited varustusastmele lisanduva lisapaketiga. See on saadaval Ram 1500, 2500 ja 3500 jaoks. 

Nüüd, mil majanduskriis jääb taas üha kaugemale ja kaugemale, kasvab kiirelt nõudlus ka kallimate ja uhkemate masinate järele. Seda ka pikapite segmendis. Ram Limited Tungsten Edition lisab autodele mitu põnevad detaili. Näiteks väljastpoolt saab Ram 1500 endale õhukogujaga mootorikatte, kerevärvi kaitserauad, tahavaatepeeglid, käepidemed ning auto ette kinnitatakse suur ja uhkelt kroomitud RAM esivõre. 

Salongist leiab mitmeid efektseid värvikombinatsioone, omavahel on hästi sobitatud sinakad ja indigotoonid, samas kui istmetel domineerivad siiski klassikaliselt kaunid heledamad toonid. Nahk, puit jmt, mis salongi paigutatud, on kõik ehtne. 

Ram Limited Tungsten Edition pole kusjuures ülemäära kallis. Kui tavalise Ram 1500 Limited saab klient USA-s kätte 54 270 dollariga, siis Ram 1500 Limited Tungsten Editioni hinnad algavad juba 55 120 dollarist. Suuremate versioonide ja suuremate mudelitega hinnavahed muidugi kasvavad.