ChargePoint opereerib hetkel kokku rohkem kui 35 000 laadimispunktiga, tehes koostööd Volkswageni, BMW ja mitmete teistega. ChargePoint on niimoodi koos teistega arenedes suutnud rajada maailma suurima elektriautode laadimisvõrgustiku ning tundub, et kuskilt pole näha ka kasvu pidurdumist. 

Nimelt teatas ChargePoint, et kindlustas 125 miljoni dollarilise investeeringu. 82 miljonit sellest pärineb Daimlerilt ja nende partneritelt, 43 miljonit pärineb aga Siemensilt. Kõik 125 miljonit investeeritakse Euroopasse uute laadimispunktide rajamiseks. 

Siemens on investeeris ChargePointi juba 2010. aastal ning usub siiamaani, et CharePoint rajab oma praeguse tegevusega vundamenti elektrilise transpordi kiireks arenguks. Lisaks kasutab ChargePoint oma laadimispunktides ohtralt Siemensi tehnoloogiat. 

Nädala algus teatas ChargePoint, et ostis ka senise General Electri laadimispunktide võrgustiku, mis hõlmas endas 1800 kommertskasutuses olevat laadimispunkti ning 8000 kodudesse paigaldatud laadimispunkti. Selle käiguga kindlustas ChargePoint oma positsiooni USA turul, et nüüd siis agressiivsemalt Euroopale keskenduda.