Üks maailma suurimaid autotootjate niinimetatud allhankefirmasid Bosch teatas, et alustab koostööd TomTomiga eesmärgiga luua radarite abil teedest erakordselt täpsed kaardid, mis võimaldaksid tarkvaral paremini autonoomset sõitu kontrollida ja juhtida. 

Boschi teatel soovitakse luua kaardid, mille abil saab auto teele paigutada vaid mõne sentimeetrise täpsusega. Täpsed kaardid töötaksid koostöös isejuhtivate autode reaalajas infot koguvate sensoritega, parandades tehnoloogia võimekust näiteks kehvade ilmastikuolude korral, kus näiteks kaamerad ei pruugi alati piisavalt kvaliteetset informatsiooni talletada. 

Varasemalt on uuritud ka teedest videosalvestite tegemist ning nende autodele jagamist, kuid Boschi praeguse plaani kohaselt tahetakse autodele saata radarite abil kogutud konkreetsem ja tehnilisem informatsioon, mille abil vähendatakse ka ülekandemahtusid poole võrra. 

Osa infost tahetakse koguda ka liikluses sõitvatelt autodelt, mille saadetud informatsioon töödeldakse keskserveris ja tehakse siis kõikidele autodele kättesaadavaks. 

Boschi lahenduse abil peaks autod suutma ennast paremini ja täpsemalt teedele paigutada, peaks suutma senisest paremini teekonda planeerida, sealhulgas juba eelnevalt ennetada ka eesolevaid järske kurve jmt, samuti tahetakse autodele edastada reaalajas info näiteks teetööde, vabade parkimiskohtade, ummikute jmt kohta.