Uber sattus teatavasti aasta alguses üsna tõsisesse vaidlusesse Google'ist välja kasvanud Waymoga. Vaidluse põhjuseks oli endise Waymo töötaja Anthony Levandowsky poolt väidetavavalt toime pandud intellektuaalomandi vargus, mistõttu Uber Levandowsky ettevõtte üsna kiirelt väga suure raha eest ka üle ostis. 

Levandowsky võttis Waymo väidete kohaselt töölt lahkudes kaasa 14 000 Waymole kuuluvat dokumenti, peamiselt Waymos välja töötatud isejuhtivate autode jaoks mõeldud lidari kohta. Selle info abil suutis Levandowsky koos teiste vähem oluliste kaaslastega kiirelt käima lükata Otto, mille Uber peatselt üle ostis.

Levandowsky kasutas kohtus õigust vaikimiseks ning temalt mingit informatsiooni kätte ei saadud. Kohtunikule selline käitumine aga ei meeldinud ning kuigi protsess alles käib, keelati Levandowskyl Uberis lidaritega töötamine. See käitumine ei meeldinud aga ka Uberile, kes ütles, et Levandowskyt võivad ees töönõuetele mitte vastamise tõttu ees oodata mingid tagajärjed. 

Tuleb välja, et tagajärgedeks on vallandamine. Uberi pressiesindaja sõnul üritas ettevõte Levandowskyt mitu kuud veenda Uberi sisesele uurimisele kaasa aitama ning pärast konkreetse tähtaja möödumist otsustati Levandowsky lahti lasta.