Hiina tehnoloogiafirma LeEco, kes lisaks oma enda elektriliste autode programmile lükkas suure hooga käima ka alustava elektriautotootja Faraday Future'i, on tänu mitmetele suurtele projektidele mõningasse rahahädasse sattunud. Selle üheks suurimaks kannatajaks on Faraday Future, kes hetkel teatavasti ellujäämise nimel võitleb. 

Antud maatükk osteti möödunud aastal ning LeEco tegevjuht Jua Yueting väitis, et sinna ehitatakse LeEco USA peakontor. Nüüd, 8 kuud hiljem õnnestus LeEcol 20-hektariline Silicon Valley maatükk maha müüa 260 miljoni dollariga, ehk 10 miljonilise kasumiga, kuid see tähendab ka, et LeEco senised USA laienemisplaanid tõmmatakse kõigi eelduste kohaselt koomale. 

Rahahädas Faraday Future'ile võib tegu olla aga päästva õllekõrrega. FF on viimaste kuude jooksul oma ambitsioone koomale tõmmanud, plaanitud tehase suurust vähendanud ning kogu protsessi optimiseerinud ning lõppude lõpuks on ettevõttel täiesti töötav ja vähemalt paberil väga muljetavaldav elektriauto protoüüp juba valmis. Hetkel on FF-i eesmärgiks nende esimene mudel FF91 müügile tuua veel järgmise aasta jooksul ning LeEco-st lisanduv rahastus võiks selle saavutamisele palju kaasa aidata.