Aston Martin omandas aprilli alguses endise Briti õhuväebaasi Lõuna-Walesis St. Athanis. Aston Martin hakkab seal ehitama oma kõige uuemaid mudeleid, sealhulgas ka 2019. turule jõudvat DBX crossoverit. Et tootmise alguseni on veel natuke aega ning ajaga hetkel veel väga kitsas pole, otsustas Aston Martin kasutada võimalust ning endises õhuväebaasis natuke lõbutseda. 

Aston Martin viis tulevasse tehasesse kokku 76 miljoni euro väärtuses Aston Martineid ning nende rooli istusid kaks Aston Martin Racingu sõitjat ning Aston Martini peadisainer Matt Becker. Uues tehases näitab oma nägu ka Aston Martini tegevjuht Andy Palmer. 

Autode seast tasuvad ära mainimist hüperautod Vulcan ja One-77 ja Bondi-filmidest tuntud klassikud DB5 ja DB10. Aston Martin võttis isegi julguse kokku ja näitas üsna prominentselt nende võibolla kõige kehvemat autot üldse - Toyota iQ põhjale ehitatud Cygneti. 

Adrenaliinijanus peakangelased viitavad ka St. Athani tulevasele toodangule, kui nad video lõpus kolmelt autolt katvaid linu eemaldama hakkavad. Kõigepealt paljastuvad Valkyrie ja DBX-i ideeautod. Kolmas mudel, tõenäoliselt DBX tootmisversioon, jääb siiski hetkel veel loori varju.