TVR avalikustas uue manuaalkasti tiiseri

Suurbritannia sportautode tootja TVR valmistab uut V8 mootoriga autot ning lubab ergutavad kiirendust nii ringrajal kui ka teedel.

TVR ehitab esimese mudeli 12 aasta jooksul ning autot näidatakse kuu aja pärast. Seni peab leppima tiiseritega. Järjekordne meelitusfoto näitab sportauto manuaalkasti. Käigukast on 5-liitrise vabalthingava V8 mootori paremaks käeks. Värske TVR peaks suutma sajani kiirendada vähem kui nelja sekundiga.

“Margi 70. sünnipäeva tähistades siseneme hästi ehitatud ja nii ringile kui ka tänavale sobiva autoga uude ajastusse. Samas arvestab auto klientide igapäevaste vajadustega,” rääkis TVR-i juhatuse esimees Les Edgar.

Uut TVR-i näidatakse 8. septembril Suurbritannias Goodwoodis.

Märksõnad: tvr
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Esimesed fotod TVR-i uuest superautost

Masin hakkab kasutama Cosworthi V8 mootorit, mille võimsus ületab 400 hobujõu piiri. Spekuleeritakse, et TVR võtab selle autoga uuesti Griffithi nime kasutusele. See peaks jõudma kiiruseni 60 miili tunnis (96 km/h) vähem kui nelja sekundiga.

TVR-i juhi Les Edgari sõnul jääb masina hind alla 100 000 naela ehk 127 000 euro. Ta kinnitas, et masina disain võimaldab luua ka kabrioleti. Masin peaks kaaluma ligi 1150 kilogrammi ning seda hakatakse valmistama tootja Walesi tehases, kasutades uut iStream Carbon tootmisprotsessi.

Märksõnad: autouudised
Jaga:

TVR avab Walesis uue tehase

Ehitustöödega alustatakse aprillis ning tehas valmis 2018. aastaks. Ebbw Vale’i kerkivates hoonetes saavad tööd ligi 150 inimest.

TVR plaanib tehases hakata tootma uut mudelit, mis kasutab Cosworthi V8 bensiinimootorit ja süsinikkiust šassiid. Kuigi tootja ei ole tulevasest autost suurt midagi rääkinud, on neile laekunuid sadu eeltellimusi.

Märksõnad: autouudised
Jaga:

TVR’i uus V8 sportauto on 2017. aastani väljamüüdud

Uue hingamise saanud Suurbritannia sportautode looja TVR’i uus mudel paistab olevat hitt, sest seni nägemata mudelit on tellitud juba 250 tükki. TVR’i juht John Casey ütles AutoExpress’ile, et autod on 2017. aastani läbimüüdud.

Ta lisas, et nad hakkasid tellimusi ja sissemakseid vastu võtma juunikuus ning vaid kahe nädalaga täitusid tellimusteraamatud. Chasey ütles, et sissemakse suuruseks oli 5000 naela.

TVR teatas käesoleva aasta alguses, et nad tulevad välja nelja värske mudeliga ja soovivad aastas toota 1000 kuni 1500 sõidukit.

Märksõnad: autouudised
Jaga:

TVR kavatseb luua neli uut mudelit

TVR soovib end käima lükata uute autodega, mida on vähemalt neli. Neist kaks, mis tulevad nii kupee kui kabrioletina, on juba disainitud. Autod peaksid kasutama torujat terasest šassiid ning kerepaneelidena alumiiniumi ja liitmaterjale.

Omanike napisõnalisus autode kohta lõi pinnase spekulatsioonidele. Neist ühe järgi võetakse kasutusele General Motors’i või Fordi V8 mootor, mis arendab enam kui 450 hj (335 kW). Tagaveolised britid kasutaksid 6-käigulist manuaalkasti.

TVR loodab toota 1000 kuni 1500 autot aastas ning masinate hinnad algavad jämedalt 60 000 naelast (81 750 eurost).

Märksõnad: autouudised
Jaga: