Video: Vaata, kuidas valmib Porsche 911 Turbo S Exclusive Series

Kui jätta välja kõige eksklusiivsemad autotootjad, püüab enamik brände jätta endast mulje, justkui kasutataks autode valmistamisel ohtralt roboteid ja masinaid. See on osa turunduskampaaniast, mille abil tahetakse luua muljet, justkui kasutataks autotootmisel kõige arenenumat tehnoloogiat ning see tähendab ilmselgelt, et ka nende toodang on tehnoloogiliselt uuendusmeelne ja kvaliteetne. 

Porsche samas ei häbene üldse, et nende autosid suures osas käsitsi kokku monteeritakse. See ei tohiks ehk ka tulla liiga suure üllatusena, sest antud videos figureerivaid Porsche 911 Turbo S Exclusive Series mudeleid valmistataksegi kokku vaid 500 tükki. Võrreldes tavalise 911 Turbo S-iga on veidi muutunud küll vaid kerepaneelid ning ka mootorist on paar lisahobujõudu välja pigistatud, kuid erinevate detailide autoks komplekteerimine käib sellest hoolimata inimeste valvsa pilgu all. 

Mõnevõrra üllatuslikult on tegu rahustava videoga. Hea on vaadata, kuid oma tööd oskavad inimesed jupp jupi haaval ühte põnevat Porschet kokku monteerivad.

 

Märksõnad: porsche
911 turbo s exclusive series tehas
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Walter Röhrl ja Mark Webber proovivad uut Porsche 911 GT2 RS-i

Porsche tuli välja klipiga, mis ilmestab, et värske 911 GT2 RS mudeliga saab nii kiiresti kui ka lõbutsedes.
Märksõnad: autouudised
Jaga:

Videod: kuidas Porsche 911 Turbo S Exclusive Series’i mudel kuldseks võõbatakse

Porsche näitab, kuidas üks viiessajast 911 Exclusive Series’i mudelitest saab kuldse tooni.Märksõnad: autouudised
Jaga:

Saksamaa käsib Porschel Cayenne’ide tarkvara üle vaadata

Saksamaa andis Porschele korralduse, et tootja kontrolliks, kas nende Cayenne’i linnamaasturid on varustatud tarkvaraga, mis testi tingimustes vähendab väljapaisatavate heitmete kogust.

Saksa valitsusel on tõendeid, et 22 000 Euroopasse müüdud 3-liitrise diiselmootoriga Cayenne’i kasutavad mootoritarkvara, mis aitab neil manipuleerida heitgaaside kogusega testi tingimustes, ütles transpordiminister Alexander Dobrindt. Ta lisas, et kaotab nende sõidukite sertifikaadid ehk need autod ei või enam liikluses osaleda ning kõik kulub peab kandma Porsche.

Dobrindt ütles ka, et suure tõenäosusega on ka Volkswagen Touraregi linnamaasturid sama seadmega varustatud. “Seda me veel pole jõudnud kontrollida, kuid teeme seda otsekohe,” rääkis minister ajakirjanikele. “Volkswagen teeb meiega koostööd ning garanteerib, et kui mõni auto peaks olema säärase tarkvaraga, siis võetakse need kohe käsile,” ütles Dobrindt, kelle jutust jäi mulje, et ka Volkswagen peab oma autosid kontrollima.

Porsche ütles, et nad leidsid tarkvara siseuurimise tulemusena ning nad parandavad kõik autod, millel vastav seade on. 22 000 Cayenne’ist 7000 on Saksamaal.

Märksõnad: autouudised
Volkswagen
Jaga:

Porsche lahkub pärast tänavust hooaega Le Mans’i sarjast

Porsche teatas, et nad lahkuvad praeguse hooaja lõppedes FIA kestvussõitude meistrivõistluste sarjast nng ei osale enam LMP1 klassis. Selle asemel liitutakse Vormel E sarjaga.

Ka teine Saksa tootja teatas hiljuti, et liitub Vormel E-ga. Nii Mercedes kui ka Porsche hakkavad elektrivormelite kihutamises osalema 2019. aastal.

“Vormel E-ga liitumine ja seal edu saavutamine on loogilised sammud, arvestades, et töötame Mission E elektriauto kallal,” ütles Porsche juhatuse liige Michael Steiner. “Vormel E-ga kaasnev suurem loominguvabadus Porsche sees muudab sarja meie jaoks atraktiivseks.”

Steiner lisas, et Vormel E on parim koht, kus panna proovile kiired autod ja keskkonnasäästlikus, efektiivsus ja jätkusuutlikus.

Porsche vennas Audi lahkus 2016. aastal kestvussõitude sarjast ning samuti selleks, et suunata ressurss Vormel E-sse.

Märksõnad: autouudised
Jaga: