Lincoln ja Lynk & Co kipuvad liiga sarnaste nimede pärast karvupidi kokku

Kuigi Hiina autotootja Geely loodav Lynk & Co ning Fordi omanduses olev Lincoln on nii oma olemuselt kui ka väljanägemiselt täiesti erinevad brändid, muretseb Ford sellegipoolest, et nimed kõlavad liialt sarnaselt. 

Fordi sõnul on Lincolnil väärikas 100-aastane ajalugu ning nad kavatsevad brändi reputatsiooni kaitsta. Fordi hinnangul võib Lynk & Co nimi hakata inimestes segadust tekitama. 

Ford on USA patendiametilt juba saanud ka väikese ajapikenduse, et oma ametlik kaeve paremini ette valmistada. 

Geely, kelle omanduses on teatavasti ka Volvo, teatas möödunud aasta lõpus, et loob uue autobrändi Lynk & Co. Lynk & Co peaks saama vahelüliks Geely enda võrdlemisi odavate mudelite ning Volvo järjest luksuslikemate ja kallimate autode vahel. Auto turundamisel ja müümisel tahetakse kasutada uudseid lahendusi, sealhulgas ka autode müüki otse veebi vahendusel, vähendades niimoodi vajadust suure esindustevõrgu rajamiseks. Esimene Lynk & Co mudel võiks Hiinas müügile jõuda juba järgmise aasta jooksul, tulevikus loodetakse siseneda ka Euroopa ja Põhja-Ameerika turgudele. 

Fordi jaoks on Hiina aga muutumas üha olulisemaks turuks ning kuigi Lincoln on seal hetkel veel suhteliselt marginaalse tähtsusega, siis käesoleva aasta esimeses pooles suudeti müüa kaks korda rohkem mudeleid kui eelmise aasta samal perioodil. Fordi logodega autode müük aga samal ajal langes. 

USA patendiamet andis Fordile Lynk & Co nime vaidlustamise ettevalmistamiseks aega novembri keskpaigani, peale mida hakatakse arutama, kas brändide nimed ka reaalselt üksteist segama hakkavad. 

Märksõnad: lincoln
ford lynk co hiina geely
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Lincoln näitas uue Navigatori tiiserit

Lincoln esitleb sel nädalal New Yorgi autonäitusel järgmise põlvkonna Navigatorit. Enne seda, kui näeme suurt maasturit täies hiilguses, peame leppima tiiseriga.

Luksusmaastur meelitusfoto ei ütle meile muud midagi, kui et sul on LED tuled ja Navigator on jätkuvalt suur. Varasema info järgi peaks Navigator tänu alumiiniumi kasutamisele oleme märgatavalt kergem.


Auto salongist peaks leidma puit- ja kroomviimistluse ja suure ekraaniga lustisüsteemi. Kapoti all peaks olema sama 3,5-liitrine biturbo V6 mootor, aga see peaks tootma rohkem kui praeguse variant, mis käib välja 380 hj (283 kW) ja 634 Nm. Käigukast on tõenäoliselt kümnekäiguline.

Märksõnad: autouudised
Jaga:

Video: Lincoln meelitab uusi kliente taas Matthew McConaughey'ga

Tundub, et Lincolni reklaamimeeskonnas on kokku sattunud tõelised Matthew McConaughey fännid. Eelmisel aastal võlus McConaughey inimesi MKC roolis, seekord on ta asetatud uhiuue Continentali rooli. 

Tõele au andes, siis eelmise aasta Lincoln MKC reklaamid tõmbasid Lincolnile palju tähelepanu ning kuigi nende üle tehti ka kõvasti nalja, siis vähemalt jõudis see paljude inimesteni. 

Nüüd on siis käes McConaughey teine tulemine. Nii mees ise kui ka Lincoln Continental seisavad mingisuguses veekogus. McConaughey hakkab arutama tagaistmel istumise üle. Ta teeb seda. Selgub, et roolis istub teine McConaughey, kes veidralt naerma kukub. Kuld. 

Märksõnad: autouudised
continental mcconaughey reklaam
Jaga:

Video: uusim Linncol Continentali video Matthew McConaugheyga

Kõrgete auhindadega pärjatud Matthew McConaugheyd näeb värskes Lincoln Continetali reklaamis.

Klipp, mis on üles võetud Islandil, näitab staari nautimas Continetal 2017 mugavusi ja kiitmas selle omadusi. Kes ei tea, siis uue Lincolni kapoti all on 3-liitrine biturbo V6, mis arendab 400 hj (298 kW) ja 542 Nm.

Continental on müügis olnud paar kuud ning selle aja jooksul on ostetud pea viis tuhat Continentalit. Kõige kallima variandi eest tuleb välja käia 80 000 dollarit.Märksõnad: autouudised
Jaga:

Lincoln Continentali vastu tunneb huvi 40 000 võimalikku klienti

See, et selline arv inimesi kasvõi mingilgi määral sügisel müügile jõudva auto vastu huvi tunneb, on suur edasi minek võrdluses Continentali eelkäijaga. Lincolni sõnul pärib suur hulk inimesi auto kohta ning nii suurt tähelepanu pole ammu olnud.

NAIASe automessil debüüdi teinud Lincoln Continental on luksusliku sisuga ning selle kapoti all peitub 3-liitrine biturbo V6 mootor, mis arendab enam kui 400 hj (298 kW) ja 542 Nm.

Märksõnad: autouudised
Jaga: