Video: Nähtamatu mootorrattur

Omaniku käest mingil kummalisel moel lahtipääsenud kaherattaline kulges Pariisi lähedal maanteel täiesti omapäi. Aga sai hakkama küll.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

FOTOD: Porsche viidi vanametalli kokkuostu

Vanade autode utiliseerimisele peale maksmine uuemate soetamisekse programmid töötasid kriisi algusaastail Euroopas üsna hästi. Nüüd katsetavad analoogset lüket ka teised riigid, nende hulgas Kasashtan. Vana romu kokkuostu toomise eest makstakse seal 150 000 tenget, ehk meie mõistes umbes 450 eurot. Auto aga peab olema sõidukorras ning kogu sellele ettenähtud varustusega. 

Peamiselt tuuakse vanu nõukaaja sõidukeid, kuid on ka pärleid Land Cruiserite näol. Nüüd täiendus eksootide rida 1985. aastal toodetud Porsche 924-ga. Tooja sai oma raha kätte ja kadus kõige nelja tuule poole. Autot kasvõi juppidena müües oleks mees teeninud aga kordades rohkem.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Keeras Mersu küljeli

See on siis, kui pauk tuleb luuavarrest.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Kuidas vana Fordi automaatkäigukasti parandati

Ford Thunderbirdi käigukasti taastamine: ajaga kogunenud saast välja, korralik puhastamine ja kulunud detailide asendamine ning masin töötab nagu uus!

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Porsche 911 sõit lõppeb juba parklas

Tõenäoliselt oli oli mehaanik, kes Venemaal Porsche 911ga kihutades sportauto ära lõhkus, täitmas tööülesandeid.

Samas võib pea pakule panna, et tema töö iseloom oli pigem Porschet parandada, mitte sellega vastutulevale autole otsa sõita. Mine sa tea, äkki tahtis õlinäpp endale tööd juurde saada.

Peale autode ei saanud liiklusõnnetuses mitte keegi ja miski viga.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga: