Video: Darwini auhind anti kohapeal üle

Ilmselt prooviti haagise kinnikülmunud kraani lahtise tulega lahti sulatada. Kõikide eelduste kohaselt õnnestuski. Pisikesi etteheiteid võiks teha kaameramehe tööle pärast pauku - kaadrid on pisut udused, kuid samas tundub, et ega autost suurt midagi järele jäänudki, saati siis veel kahest peategelasest.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Hommikune drift!

Enne hommikul liiklusvoogu sisenemist tuleb ju ometigi rehvid korralikult soojaks sõita. 

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Audi versus traktor - pooletoobiste etteaste

Ägedalt panevad! Video lõpp on kohe eriti dramaatiline

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: Esindus ei taha lõhutud autot asendada

Porsche esindus ei soovi midagi kuulda vrakiks sõidetud auto asendamisest uue vastu ning pakub välja hoopis selle remontimist. Tegu siis jätkulooga nädala alguses kirjutatud uudisest, kus Rostovis sõideti puruks peaaegu uus Porsche. Nagu tänaseks on selgunud istus auto roolis esinduse mehaanik, kes üritas aru saada remonti toodud auto veast. Suure kiirusega sõites kaldus auto vastassuunavööndisse ning põrkas kokku Honda Accordiga. 

Väidetavalt ei kuulu auto taastamisele ning omanik soovib asendamist uue või samaväärsega. Esindus ei taha aga sellest midagi teada. Hetkel pole veel teada, millega asi lõppeda võiks.

Vaata lisaks:

FOTOD ja video: Porsche esindusest võetud autoga pandi matsu

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: mahajäetud garaažist leiti täiesti "uus" sapakas

Kui enamike autode puhul tekitab selline leid ohtralt furoori, siis ZAZ-968 ilmselt eriti kuumi poolehoidjaid ei oma. Aga siiski, Venemaal leiti garaažist üks selline, millel läbisõitu vaid 22 kilomeetrit ning pole isegi kordagi arvele võetud. Dokumente pole, seega valmimise aasta on hetkel veel teadmata.

Kel kõnealuse autoga kogemus puudub, siis selle õhkjahutusega neljasilindriline mootor arendab konkreetsel autol 41 hobujõudu. Paigalt sajani kiirendamiseks kulub 32 sekundit ning tippkiirus ulatub 118 km/h.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: