Video: naine ei anna alla, kui tema autot varastatakse

USAs Milwaukees hüppas naine oma Subaru katusele, kui vargad hakkasid seda ärandama.

27-aastane naine läks kviitungi järele ja märkas tagasi tulles, et keegi on tema Subaru roolis koha sisse võtnud. Naine hüppas auto kapotile ning püsis seal isegi siis, kui jultunud varas üritas edasi sõita. Lõpuks mees peatus, võttis autost naise käekotti ja istus kaasvarga autosse.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Audi versus traktor - pooletoobiste etteaste

Ägedalt panevad! Video lõpp on kohe eriti dramaatiline

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: Esindus ei taha lõhutud autot asendada

Porsche esindus ei soovi midagi kuulda vrakiks sõidetud auto asendamisest uue vastu ning pakub välja hoopis selle remontimist. Tegu siis jätkulooga nädala alguses kirjutatud uudisest, kus Rostovis sõideti puruks peaaegu uus Porsche. Nagu tänaseks on selgunud istus auto roolis esinduse mehaanik, kes üritas aru saada remonti toodud auto veast. Suure kiirusega sõites kaldus auto vastassuunavööndisse ning põrkas kokku Honda Accordiga. 

Väidetavalt ei kuulu auto taastamisele ning omanik soovib asendamist uue või samaväärsega. Esindus ei taha aga sellest midagi teada. Hetkel pole veel teada, millega asi lõppeda võiks.

Vaata lisaks:

FOTOD ja video: Porsche esindusest võetud autoga pandi matsu

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: mahajäetud garaažist leiti täiesti "uus" sapakas

Kui enamike autode puhul tekitab selline leid ohtralt furoori, siis ZAZ-968 ilmselt eriti kuumi poolehoidjaid ei oma. Aga siiski, Venemaal leiti garaažist üks selline, millel läbisõitu vaid 22 kilomeetrit ning pole isegi kordagi arvele võetud. Dokumente pole, seega valmimise aasta on hetkel veel teadmata.

Kel kõnealuse autoga kogemus puudub, siis selle õhkjahutusega neljasilindriline mootor arendab konkreetsel autol 41 hobujõudu. Paigalt sajani kiirendamiseks kulub 32 sekundit ning tippkiirus ulatub 118 km/h.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: Oksjonile tuleb "tutikas" 24-aasta vanune haruldane Porsche

RM Sotheby´s oksjonimaja paneb peagi enampakkumisele unikaalse võidusõiduauto Porsche 911 RSR. Masin ehitati 1993. aastal, kuid selle läbisõiduks on vaid 10 kilomeetrit. 

Porsche 911 RSR ehitati kokku vaid 51 eksemplari. 911 Turbo põhjale konstrueeritud sõiduki mootori töömahtu suurendati 3,8 liitrini. 5-käigulise käsikasti toel kiirendatakse sajani 3,7 sekundiga. Autol on turvapuur ning kerged sportistmed. 

Oksjoni korraldajate sõnul võiks haruldase Porsche hinnaks kujuneda orienteeruvalt 2,2 - 2,4 miljonit USA dollarit.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: