Video: Isuzu veok jäi kinni Suurbritannia vanima Rooma kaare alla

Newporti kaar, mille all käib tema east hoolimata liiklus, on Suurbritannias endasuguste seas vanim. Võib arvata, et see ehitis on palju näinud, aga kas ka jännis Isuzut?

Kaar ehitati 3. sajandil, ajal, mil Londonit tundi veel Londiniumi all ning linnatänavatel patseerisid roomlased. Kivist ehitis on tugev, pidades vastu loodusnähtustele ja sõdadele. Peale tormituulte ja sakslaste pommide pidas kaar vastu ka Isuzu veoki ponnistustele. Nimelt üritas suur sõiduk 18. mail august läbi pugeda, kuid asjatult.

Juht sattus totrasse olukorda, kui sõitis navigatsiooniseadme ettekirjutusi jälgides ja järgides.

Sündmuskohale jõudnud politseinikud lasid veoauto rehvidest õhu välja ja päästsid Isuzu kaare seest.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

FOTOD: Oksjonile tuleb "tutikas" 24-aasta vanune haruldane Porsche

RM Sotheby´s oksjonimaja paneb peagi enampakkumisele unikaalse võidusõiduauto Porsche 911 RSR. Masin ehitati 1993. aastal, kuid selle läbisõiduks on vaid 10 kilomeetrit. 

Porsche 911 RSR ehitati kokku vaid 51 eksemplari. 911 Turbo põhjale konstrueeritud sõiduki mootori töömahtu suurendati 3,8 liitrini. 5-käigulise käsikasti toel kiirendatakse sajani 3,7 sekundiga. Autol on turvapuur ning kerged sportistmed. 

Oksjoni korraldajate sõnul võiks haruldase Porsche hinnaks kujuneda orienteeruvalt 2,2 - 2,4 miljonit USA dollarit.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Audi R8ga kekutanud juht lõhub hinnalise auto

Avatud teedel oma oskuste näitamine pole tere tulnud, sest kui sõiduoskuste demonstreerija on sama osav kui selle Audi R8 juht, siis pole ohus mitte ainult vara, vaid ka inimelud. Suurbritannias Prestoni on nüüd üks Audi vähem.

Uhke auto ei pikenda meheau ega muuda käpardit üleöö võidusõitjaks. Ostke esiveoline Golf GTI, nii on kõigil turvalisem.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Vihane tibi hävitas Audi

Oma partnerit truudusetuses süüdistanud neiu maandas oma tundeid tolle Audi peal. Kangi ja kirvega. Töö tulemusega võib rahule jääda - väljaspoolt ei jäänud terveks vist midagi.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD ja video: Porsche esindusest võetud autoga pandi matsu

Õnnetuses osalenud auto täpset staatust polegi teada. Ühtedel admeil oli tegu esindusest laenatud, teistel proovisõidu ning kolmandail hoopiski remontida toodud kliendi autoga. Teada on vaid nii palju, et keegi noormees tegi sellega korraliku avarii. Peamiselt kannatas auto tagaosa ja juhipoolne külg.

Lugu ise toimus eelmisel nädalal Doni äärses Rostovis. Sealsest Porsche esindusest juhtunut ei kommenteeritud.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: