Video: Audi R8ga kekutanud juht lõhub hinnalise auto

Avatud teedel oma oskuste näitamine pole tere tulnud, sest kui sõiduoskuste demonstreerija on sama osav kui selle Audi R8 juht, siis pole ohus mitte ainult vara, vaid ka inimelud. Suurbritannias Prestoni on nüüd üks Audi vähem.

Uhke auto ei pikenda meheau ega muuda käpardit üleöö võidusõitjaks. Ostke esiveoline Golf GTI, nii on kõigil turvalisem.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Vihane tibi hävitas Audi

Oma partnerit truudusetuses süüdistanud neiu maandas oma tundeid tolle Audi peal. Kangi ja kirvega. Töö tulemusega võib rahule jääda - väljaspoolt ei jäänud terveks vist midagi.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD ja video: Porsche esindusest võetud autoga pandi matsu

Õnnetuses osalenud auto täpset staatust polegi teada. Ühtedel admeil oli tegu esindusest laenatud, teistel proovisõidu ning kolmandail hoopiski remontida toodud kliendi autoga. Teada on vaid nii palju, et keegi noormees tegi sellega korraliku avarii. Peamiselt kannatas auto tagaosa ja juhipoolne külg.

Lugu ise toimus eelmisel nädalal Doni äärses Rostovis. Sealsest Porsche esindusest juhtunut ei kommenteeritud.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: Maseratiga randa golfi mängima

Sidney politseinikud pidasid kinni 51-aastase mehe, kes sõitis oma Maseariga randa, jäi seal liiva kinni, kraamis pagasiruumist välja golfivarustuse ja hakkas palle merre koksima. Politseinikud korraldasid masina teisaldamise. Väidetavalt olnud teo põhjuseks keskeakriis.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: