FOTOD: Land Cruiser kukkus 60 meetri sügavusse auku

Saudi Araabias on vett vähe ja kaevud seetõttu sügavad. Ühte neist langes Toyota suur maastur. Õnnetust nähti pealt ja kohe kutsuti ka abi. Juht toimetati haiglasse.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Vihane tibi hävitas Audi

Oma partnerit truudusetuses süüdistanud neiu maandas oma tundeid tolle Audi peal. Kangi ja kirvega. Töö tulemusega võib rahule jääda - väljaspoolt ei jäänud terveks vist midagi.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD ja video: Porsche esindusest võetud autoga pandi matsu

Õnnetuses osalenud auto täpset staatust polegi teada. Ühtedel admeil oli tegu esindusest laenatud, teistel proovisõidu ning kolmandail hoopiski remontida toodud kliendi autoga. Teada on vaid nii palju, et keegi noormees tegi sellega korraliku avarii. Peamiselt kannatas auto tagaosa ja juhipoolne külg.

Lugu ise toimus eelmisel nädalal Doni äärses Rostovis. Sealsest Porsche esindusest juhtunut ei kommenteeritud.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

FOTOD: Maseratiga randa golfi mängima

Sidney politseinikud pidasid kinni 51-aastase mehe, kes sõitis oma Maseariga randa, jäi seal liiva kinni, kraamis pagasiruumist välja golfivarustuse ja hakkas palle merre koksima. Politseinikud korraldasid masina teisaldamise. Väidetavalt olnud teo põhjuseks keskeakriis.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Honda Civic Type R läbib osa Nürburgringist katusel

Päev pärast seda, kui Nio EP9 läbis Nürburgringi rekordajaga, keeras Honda Civic Type R-i juhtinud mees oma auto katusele.

Õnneks kõndised mõlemad autos olnud mehed sealt omal jalal välja.

Võimalik, et selles Civic Type R-ist enam asja ei saa. Seda juhul, kui katus sai liiga suuri vigastusi. Arvatavasti sai katusel libisemine võimalikuks tänu kapoti all peituvale 2-liitrisele turbomootorile. Ajami neli silindrit toodavad 306 hj (228 kW) ja 400 Nm.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga: