Vanaema sõitis 10 kilomeetri asemel ekslikult ligi 500

83-aastane eakas naine Inglismaalt Worcesterist tahtis sõita arsti juurde, kuid sõitis kuue miili asemel hoopis 300 ning lõpetas Šotimaal.

Väljaanne Independent kirjutab, et naise ajasid segadusse kodu lähistel toimuvad teetööd, mistõttu sõitis kaheksa tundi enne kui jõudis kuiva paagiga Šotimaale Larkhalli. Samal ajal helistas tema tütar politseisse ning ostis lennupileti Šotimaale, et ema peale korjata.

Eakas roolikeeraja magas maha õige mahasõidu ning jätkas teekonda mööda suurt kiirteed kuni oli riigipiiri ületanud. Tütre saabumiseni olid naisele toeks seal elav paarike.


Tütar sai ema murelikult naabrilt teate, et ema ei ole koju naasnud ning oli oht, et ta sattus õnnetusse. Politsei tegi maanteekaamerate abil selgeks, et auto oli jõudnud mägedemaale.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Honda Civic Type R läbib osa Nürburgringist katusel

Päev pärast seda, kui Nio EP9 läbis Nürburgringi rekordajaga, keeras Honda Civic Type R-i juhtinud mees oma auto katusele.

Õnneks kõndised mõlemad autos olnud mehed sealt omal jalal välja.

Võimalik, et selles Civic Type R-ist enam asja ei saa. Seda juhul, kui katus sai liiga suuri vigastusi. Arvatavasti sai katusel libisemine võimalikuks tänu kapoti all peituvale 2-liitrisele turbomootorile. Ajami neli silindrit toodavad 306 hj (228 kW) ja 400 Nm.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Nissan Altimal sulab armatuur

Nissan Altima 2008. aasta mudelil on probleeme kuumusega. Nimelt hakkab selle armatuurlaud sulama. Tootja olevat murest teadlik, kuid siiani pole neist abi olnud.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Ferrari mootoriga Toyota 86 driftimas

Toyota GT4586 näitas end mullu SEMA tuuningumessil. Nüüd näitas Ferrari 4,5-liitrise V8 mootoriga auto end ringrajal.

Selle Toyota süda pärineb 458 Italialt ning see käib välja 570 hj (425 kW) ja 540 Nm. Sellest piisab, et jaapanlane saaks muljeltavaldavalt saba liputada.Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Kui su naaber on võlur

Mercedes sai maha päris humoorika reklaamiga, milles kaasaegse elektroonika toimimist võrreldakse juba päris imetegudega. Ja pealtvaatajaid jagub!

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: