Video: politseimootorratas kukutab Giro d’Italia võistlejad

Maineka rattatuuri Giro d’Italia üheksanda etapi lõpuosas kukkus hunnik rattureid, kuna üks neist sõitis vastu tee ääres seisnud politseimootorratast.

Rattur Wilco Kelderman riivas sõidukit ning kukkus, murdes ühe oma näppudest ja põhjustades ahelkukkumise. Keegi kukkumistes tõsiselt viga ei saanud, kuid üks rattur ei jõudnud finišisse ning kolm kõrges mängus olevat sõitjat kaotasid väärtuslikku aega.Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Honda Civic Type R läbib osa Nürburgringist katusel

Päev pärast seda, kui Nio EP9 läbis Nürburgringi rekordajaga, keeras Honda Civic Type R-i juhtinud mees oma auto katusele.

Õnneks kõndised mõlemad autos olnud mehed sealt omal jalal välja.

Võimalik, et selles Civic Type R-ist enam asja ei saa. Seda juhul, kui katus sai liiga suuri vigastusi. Arvatavasti sai katusel libisemine võimalikuks tänu kapoti all peituvale 2-liitrisele turbomootorile. Ajami neli silindrit toodavad 306 hj (228 kW) ja 400 Nm.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Nissan Altimal sulab armatuur

Nissan Altima 2008. aasta mudelil on probleeme kuumusega. Nimelt hakkab selle armatuurlaud sulama. Tootja olevat murest teadlik, kuid siiani pole neist abi olnud.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Ferrari mootoriga Toyota 86 driftimas

Toyota GT4586 näitas end mullu SEMA tuuningumessil. Nüüd näitas Ferrari 4,5-liitrise V8 mootoriga auto end ringrajal.

Selle Toyota süda pärineb 458 Italialt ning see käib välja 570 hj (425 kW) ja 540 Nm. Sellest piisab, et jaapanlane saaks muljeltavaldavalt saba liputada.Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Kui su naaber on võlur

Mercedes sai maha päris humoorika reklaamiga, milles kaasaegse elektroonika toimimist võrreldakse juba päris imetegudega. Ja pealtvaatajaid jagub!

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: