Video: Narkokullerid panid matsu, kaup vabalt tee peal laiali

Brasiilias sattus liiklusõnnetusse narkootikume vedanud auto ning puistas oma laadungi üle tee laiali. Politseinikud olid samuti kohe kohal ning rahvas kallist kraami krahmama ei pääsenud.

Muide, Venemaal oleks asi kindlasti toimunud vastupidiselt. Loe lugu, kuidas salaviina vedanud auto seal matsu pani ja mis siis edasi sai.

 

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Nissan Altimal sulab armatuur

Nissan Altima 2008. aasta mudelil on probleeme kuumusega. Nimelt hakkab selle armatuurlaud sulama. Tootja olevat murest teadlik, kuid siiani pole neist abi olnud.


Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Ferrari mootoriga Toyota 86 driftimas

Toyota GT4586 näitas end mullu SEMA tuuningumessil. Nüüd näitas Ferrari 4,5-liitrise V8 mootoriga auto end ringrajal.

Selle Toyota süda pärineb 458 Italialt ning see käib välja 570 hj (425 kW) ja 540 Nm. Sellest piisab, et jaapanlane saaks muljeltavaldavalt saba liputada.Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Video: Kui su naaber on võlur

Mercedes sai maha päris humoorika reklaamiga, milles kaasaegse elektroonika toimimist võrreldakse juba päris imetegudega. Ja pealtvaatajaid jagub!

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Hyundai kokkupõrkes veoautoga sai 2 inimest surma

Hyundai ületas lubatud sõidukiirust. Märjal teel kaotas juht auto üle kontrolli ja sõitis otse vastutuleva veoka rataste alla. Sõiduautos viibinud kaasreisija lendas läbi tuuleklaasi teele ja suri sündmuskohal. Juhi jaks lõppes teel haiglasse. 

Avarii toimus Venemaal, Moskvast mõned kümned kilomeetrid idas.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: