Video: Parimad võidusõidumängud alates 1983. aastast

Lihtne ja arusaadav videoklipp arvutimänguse arengust 1983. aastast alates.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

Lisa oma kommentaar:

Video: Kuidas 2. seeria sara Leedus ellu äratati

Video sellest, kuidas ilmselt mahakantud auto taas neljale rattale upitatakse. Pisut tõmbamist, keevitamist pahtlit ja värvimist ning teedele lisandub järjekordne väikese läbisõiduga, hästi hooldatud ja avariivaba BMW. Õnnitlused ostjale!

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Video: Düünisõit lõppes korraliku uperkuudiga

Nende Nissanite mootorid on vahetatud Chevrolet LS2 või LS3 vastu, mis tagavad parema sooritusvõime, kuid peamise teeb ikkagi kamikaze rooli taga.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga:

Fotod: kunsti nimel võtmetega kriimustatud Lamborghini Gallardo

Eelmise aasta septembrist on Taanis Aarhusi kunstimuuseumis väljas eksponaat, mis kannab nime “Low key”. Eksponaat on Lamborghini Gallardo, mille peale on võtmetega tõmmatud taanikeelseid vulgaarsusi.


Auto kunstisaalis selle septembrini, misjärel tagastatakse Lamborghini omanikule, Norra artistile DOLK-le. DOLK ütles, et ta ei kavatse kunstiteost “rikkuda” ja üle värvida.

Märksõnad: kurioosumid
Jaga:

FOTOD ja VIDEOD: Illegaalne kiirendaja põles elusalt õõvastavas avariis

Maerati Ghibli juht kaotas libedal teel kontrolli oma auto üle. Masin lendas suurel kiirusel posti ja süttis. Kõrvalistuja suutis autost väljuda ja jooksis minema. Juht põles elusalt sisse. 

Autot juhtis ühe Moskva oligarhi 26-aastane poeg, kellele meeldis osaleda illegaalsetel kiirendusvõistlustel ning muidu linnas kihutada. Viimase kahe aasta jooksul oli talle kiiruse ületamise eest välja kirjutatud üle 20 trahvi, kuid kuna need olid õigeaegselt tasutud, siis juhilubade kallal politsei ei läinud.

Märksõnad: kurioosumid
kurioosum
Jaga: